עורך וידאו

שפת הטכנולוגיה הולכת ומשתלטת עלינו כך שאנשים מתחילים להבין לפחות חלק מהמונחים המקצועיים שבהם משתמשים בתחום זה. עורך וידאו, לדוגמה, הוא האיש שלוקח את הצילומים של הסרט שאתם מצלמים, במצלמה ביתית למשל, ומתחיל לערוך אותם לקטעים, לתקן אותם ולהדביק אותם אחד לשני כדי ליצור סיפור. במקרה הזה הוא יוצר את סיפור המותג שלכם, את סיפור המוצר שלכם ואת השיווק שלכם. הסרט חייב לעבור גם מלאכת שיפור טכנולוגיות, גם אם הוא מצולם באמצעות מצלמות מקצועיות. על אחת כמה וכמה כאשר הוא מצולם במצלמות ביתיות או אפילו בטלפון הסלולרי. כדי להבין את עבודת העורך יש לשים לב איך נראה המוצר המוגמר ולהעריך איך נראו חומרי הגלם שמהם לוקח העורך את החומרים שלו ליצירה.

מה בדיוק עושה עורך וידאו?

  • עורך וידאו מקבל מכם את חומרי הגלם בצורת צילומים שנמשכים זמן רב בדרך כלל ובודק קודם כל את איכותם הדיגיטלית לשידור.
  • אם החומרים ניתנים לעריכה, הוא עובד בצמוד לתסריט של הסרט שלכם ומוציא מתוך חומר הגלם את הצילומים הטובים ביותר שבהם אתם או השחקנים אומרים את התסריט ומדביק אותם אחד לשני.
  • כאשר הסרט הגולמי מוכן הוא מתחיל לחפש עוד צילומי השלמה כדי להוסיף לסרט כדי לתת מדי פעם לצופה מידע נוסף מזווית אחרת, אם צילמתם אותם.
  • במקרה שיש להוסיף כתוביות, תרגום, שקופיות אינפוגרפיקה או מידע נוסף, זה תפקיד העורך להוסיף זאת כדי שהצופה יקבל את התמונה השלמה.
  • מוזיקה וסאונד בכלל הם תפקידו של עורך. דיבורים בפסקול חייבים להיות יחד עם הצילומים כמובן, אבל העורך יכול להוסיף מוזיקה, או לחתוך סינקים של משפטים וקול, כלומר משפטים מוקלטים כדי להדביק אותם על תמונות אחרות וליצור סרט יצירתי יותר שמספר את הסיפור שלכם בצורה אופטימלית.
  • העורך אחראי להכנת הסרט הסופית ולהגשת המוצר, כולל כתוביות סיום ופתיחה ושמות, מה שמוכר כקרדיטים וכותרות.

סטודיו למיתוג ולשיווק שמפיק סרטים

סטודיו קרטונאיט הוא סטודיו למיתוג והפקת סרטי תדמית עסקיים, שמעסיק גם צוות מנוסה בו גם עורך וידאו מיומן ויצירתי שישמח להכין ולערוך את סרטי התדמית שלכם בצורה יצירתית.

עורך וידאו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *