סרט תדמית

כדי לקבל את התוצאות האפקטיביות ביותר בעידן האינטרנט אתם יכולים להשתמש בשיטות המסורתיות של פרסומות רגילות באתרים, או לשווק סרט תדמית במדיה החברתית, כדי לספר על עצמכם ועל העסק שלכם את הסיפור שלכם בצורה אחרת, מרתקת ומקורית. אתם יכולים להפוך להיות ויראליים וזה לגמרי חיובי, משום שסרט כזה מביא את כל היצירתיות שלכם ואת הרעיונות המקוריים שלכם למי שנחשב לקהל היעד שלכם בצורה ישירה מבלי להכריח אותו לפתוח טקסט ולקרוא את המסרים השיווקיים שלו. יש דרכים נוספות למכור את עצמכם והן יכולות להיות אפקטיביות אפילו יותר אם אתם מאמינים בעצמכם ובמוצר הנפלא שלכם. אל תוותרו על סרטון תדמית כזה לפני ששמעתם על כל האפשרויות.

מה מאפשר לכם סרט תדמית?

  • ויראליות היא שם המשחק היום. האם יש לכם הומור או שיש לכם מסר חשוב ונוגע ללב, סרט ויראלי יכול להיות התשובה לבעיית שיווק שלא מצליחה לגעת באמצעים אחרים.
  • גוגל אוהב סרטים יותר מאשר טקסטים היום משום שאנשים אוהבים סרטונים ומחפשים אותם במספרים הולכים וגדלים. כך אתם יכולים להפיק תועלת בקידום האתרים שלכם בעזרת סרטים כאלה.
  • בניגוד לסרטים ביתיים, סרטים בהפקה מקצועית אינם נראים חובבניים והם הרבה יותר מושקעים ומותאמים להקרנה בכל סוגי המכשירים והמדיה המתאימה, מבלי שיהיו בעיות באיכות התמונה והקול.
  • התסריטים המלוטשים של סרטי התדמית עובדים עריכה וכתיבה מקצועית, כך שהמסרים שלכם מלוטשים עד לרמת הדיוק האפקטיבי ביותר.
  • היצירתיות של הפקת סרטים יכולה לעשות שימוש בכל אלמנט, כולל אנימציה ומולטימדיה ממוחשבת, כך שהסרטים יהיו באמת מוצר שיהיה לכם קל להתגאות בו ולהציג אותו בכל מקום.
  • הפקה מקצועית פירושה אנשי מקצוע טכניים שיודעים על כך יותר מכל מי שמנסה ליצור סרטים כאלה בבית בצורה חובבנית, ולכן גם המוצר יעמוד בסטנדרטים הכי קפדניים.

למה להשתמש בשירותי סטודיו למיתוג?

קרטונאיט הוא סטודיו לעיצוב ומיתוג שמתמחה בשירותי מיתוג בכל הערוצים האפשריים, ולכן השילוב של הידע, הניסיון והמקצועיות הטכנית והיצירתית יכולים להפיק לכם תוצאה מעולה בכל קנה מידה שהוא. הפקת סרט תדמית היא עבודה שיש להשאיר למי שמבין בתחום בצורה מיטבית.

אנו ממליצים על אביב קורט לצילומי תדמית 054-3051458

סרט תדמית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *