סרטי תדמית לעסקים

ללכת עם הזרם זה כבר לא שיווק שמתאים לשנים האלה, ולכן סרטי תדמית הם המילה האחרונה באפיקי המדיה שבהם כל אחד חייב למתג ולבדל את עצמו בעולם שיש בו המון מתחרים והמון מידע דיגיטלי שמגיע מכל הכיוונים. טקסטים מגיחים אלינו מכל דף אינטרנט שאנחנו פותחים, אבל סרטים הם עדיין לא הדבר הנפוץ ביותר שניתקל בו בכל אתר. הם יכולים להיות מונפשים או בפורמט מולטימדיה שמחייב גם את המעורבות שלנו והם יכולים להיות סרטים מתוסרטים ומוצגים על ידי שחקנים מקצועיים, והם יכולים פשוט להציג את ייצור המוצרים שלנו בדרך הכי רומנטית או קלאסית שאפשר, אם אנחנו מאמינים בחזון של המוצרים שלנו. הסרטים משמשים אותנו לא רק לצורך פרסומת אלא גם לצורך פרסום עצמי כמותג בתחום שלנו בפני שותפים לעסקים ומתחרים.

איך עוזרת הפקת סרטי תדמית לעסקים לקידום עסקי

הפקת הסרטים שמפיקים היום בסטודיו למיתוג ובחברות הפקה נעשית משום שלא זו בלבד שגם מנועי החיפוש הבינו שתכנים מתוסרטים ומצולמים אהובים על האנשים, אלא גם משום שהם אכן מקצרים את הדרך כשמשווקים מסרים מסחריים ועסקיים למיתוג העסק שלכם בפני עמיתים ולקוחות אפשריים. לפעמים תמונה טובה מאלף מילים כתובות, ולכן כל כמה שניות מצולמות כאלה יכולות להיות חזקות יותר מתמיד. אתם יכולים להציג סרטונים כאלה בפגישות עסקיות או בכנסים מקצועיים, לסקור את פועלכם ואת הישגיכם ולהראות לאחרים כיצד אתם נבדלים מהם ומה יש לכם להציע להם מבחינת החוזקות שלכם.

מה נותנת לכם הבחירה בסטודיו קרטונאיט להפקה כזאת?

סטודיו של אנשי מקצוע מעולים ומנוסים מרמת התסריט ועד שלב העריכה הטכנית והתאמת סרטי תדמית לעסקים לשידור והקרנה בכל פורמט טכני.

מיתוג נכון שנבנה על סמך הצרכים והבידול שלכם ועל מה שמתאים לכם להציג ללקוחות ולשותפים העסקיים שלכם.

סרטים שמביאים את כל היצירתיות הנדרשת כדי להביא את הסיפור שלכם בצורה המיטבית ביותר, בין אם זה בעזרת אנימציה או מולטימדיה וכל שאר הכלים שעומדים לרשותנו היום.

ניסיון רב שנים בהצגת חברות ועסקים בעזרת סרטים ומיתוגם המדויק והאפקטיבי ביותר בדרך זו.

סרטי תדמית לעסקים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *