סרטוני תדמית 

כדי להציג את עצמכם לעולם הרחב כבר לא מומלץ להסתפק בתכנים הרגילים שלכם. חשבו על האפשרות של שיווק ומיתוג באמצעות סרטוני תדמית שגם יכולים להפוך לוויראליים ולשווק אתכם בעזרת מעט השקעה. השיתוף הכללי של סרטונים כאלה גם אהוב במיוחד על מנועי החיפוש השונים, כך שנוסף על השקעה בסיסית בהפקת סרט כזה אתם יכולים ליהנות מרוח גבית של אהדת הקהל שימשיך לצפות בסרטים ולשתף אותם הלאה. למעשה, לכל מיתוג של עסק זאת התוצאה הכי רצויה כאשר חושבים על שיווק בעזרת מוצר דיגיטלי מוצלח ועל הפצת המסרים והסיפור שלכם בדרך הכי יעילה. כדי לבלוט בין המתחרים וכדי שידברו עליכם צריך לעשות משהו מיוחד שיזכרו טוב, משום שאתם יכולים להיות הכי טובים במקצוע ובתחום שלכם שנים ולא לזכות לאותה חשיפה.

מה נותנים לכם סרטוני תדמית?

  • סרטונים כאלה מתוסרטים מההתחלה בעזרת תחקיר מקצועי עליכם ועל המותג שלכם, כך שכל מסר וכל מילה בהם יהיו תואמים למסר המיתוגי שלכם. בלי טעויות, בלי כפל משמעויות ובלי ערפול מסרים. כל מה שהלקוח שלכם צריך לדעת עליכם יוגש לו במקצועיות.
  • סרטונים משקפים את המציאות בדרך הכי ויזואלית שיש ובעזרת התמונות והקולות מקרבת את הלקוחות שלכם למותג שלכם בצורה אמינה במיוחד.
  • סרט שמתוסרט ומצולם טוב, עם עריכה מעולה בטכנולוגיה מתקדמת, יכול להיות מוצג בכמה וכמה פורמטים ולהגביר את החשיפה שלכם בארץ ובעולם, ואף להפוך למוצר בפני עצמו אם תשווקו אותו נכון.
  • המוניטין שלכם כמשקיענים בלקוחות שלכם יקבל תגבור בעזרת סרט טוב שמוכיח ללקוחות שלכם מה אתם מוכנים לעשות גם למענם.
  • מנועי החיפוש מקדמים טוב יותר תכנים מצולמים מאשר כתובים.

למצוא את הסטודיו הנכון

הפקת סרט היא מלאכה שרק אנשי מקצוע מיומנים יכולים לעשות. סטודיו קרטונאיט הוא סטודיו שמציע לכם שירותי מיתוג והפקה שהולכים יחד עם ניסיון וידע מקצועי רב בכל הקשור לשיווק הוויזואלי הנכון שלכם. אם גם אתם רוצים לראות את התוצאות האפקטיביות של המאמצים שהשקעתם במיתוג שלכם, תנו צ'אנס ליצירתיות ולמצוינות להציג אתכם הכי טוב שאפשר ללקוחות שלכם.

סרטוני תדמית 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *