סרטון תדמית

מי שניסה לשווק את עצמו באפיקים הדיגיטליים שעומדים לרשותו יודע היטב שמה שהולך הכי טוב הוא תוכן, ורצוי כזה שבא בדמות סרטון תדמית מושקע היטב, מתוסרט, מצולם, מונפש וערוך כהלכה. הצופים אוהבים מוצרים מלוטשים כאלה בעיקר משום שהם חושבים שמי שמשקיע בעצמו בוודאי ישמח להשקיע גם בהם ובמוצרים שהוא מוכר להם. השירות שלכם נמדד גם בדרך שבה אתם מתייחסים לעצמכם ובעקבות זאת אין כל ספק שאתם יכולים ליהנות מכל מוצר מהוקצע שיוצרים עבורכם אנשי הפקה ומיתוג מיומנים במלאכתם, ובמיוחד כאשר הוא נבנה על בסיס בריף מקצועי שבונה איש מיתוג ושיווק, שממפה את כל החוזקות שלכם ומשתמש בהן כדי לתסרט את סרטון התדמית שלכם.

היתרונות של שיווק באמצעות סרטון תדמית

תסריט שנכתב על ידי אנשי מקצוע בתחום שמתמחים בהצגת סיפור המוצר או העסק שלכם בדרך שתדבר ישירות ללקוחות שלכם ותבנה את המיתוג שלכם בצורה נכונה.

בחינת כל הדרכים שבהן כדאי לצלם סרט תדמית כדי להציג אתכם בצורה המיטבית, בין אם מדובר בהנפשה או במולטימדיה או סרטון מתוסרט היטב עם שחקנים מקצועיים.

הפיכת הסרטון לוויראלי חושפת אתכם לקהל חדש ובונה את המוניטין הטוב שלכם במידה שזה נעשה נכון. המותג שלכם ייזכר לטובה תמיד בעזרת הסרט הנכון לכם.

איכויות טכניות מעולות ומשתדרגות מדי יום של מכשירים שבהם צורכים את המדיה שלנו מחייבת גם איכות מעולה של מצלמות, מיקרופונים ותוכנות עריכה. בכל הכבוד לסרטונים ביתיים זה לא אותו דבר לצלם סרטון ביתי כסרט תדמיתי והאיכות המשובשת עלולה להזיק לשמכם.

צוות הפקה בסטודיו שמתמחה במיתוג וצילומי תדמית יוכל להימנע מטעויות שעושים כל מי שחושבים שסרטוני תדמית יכולים לעשות מבלי לתחקר ולבדוק מהי תגובת הקהל למוצר שלכם וכיצד הוא רואה אתכם.

בחירת חברת ההפקות וסטודיו המיתוג שלכם

קרטונאיט היא חברה של מקצוענים המנוסים בתחום ההפקות והמיתוג של עסקים ואנשים, ומקיימים את ההבטחה להפיק סרטון תדמית מעולה שידייק בכל המטרות שלכם ובמסרים השיווקיים שלכם. הטכנולוגיה היא שדה הפעולה שלהם להפקת הסרטים האלה לשביעות רצונכם המלאה, והסרטונים ממלאים את תפקידם בהצלחה.

סרטון תדמית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *