הפקת סרטי תדמית 

מקצועות המיתוג והשיווק עוברים לאחרונה מתיחת פנים משל עצמם בעזרת הפקת סרטי תדמית ללקוחות שכבר אינם נדירים כמו בעבר. היום הפקת סרטים כאלה אפילו נחשבת לחלק בלתי נפרד מהתכנית המיתוג העדכנית והעכשווית. הקהל של כולנו, כמותגים אנושיים או מסחריים, נמצא באינטרנט רוב הזמן והוא צורך תוכן מסוגים שונים. אנחנו יודעים שמנועי החיפוש אוהבים תוכן כזה אבל היום ברור שתוכן שבא בצורת וידאו של סרט ויראלי זה או אחר קופץ לראש תוצאות החיפוש במהירות. האנשים פשוט מחכים להיות מותעים בעזרת תסריט חכם ומהודק, ולא אכפת להם שהפרסומת שלכם תהיה מערכון טוב או סרט תדמיתי נפלא שמשולבים בו מסרים שיווקיים מתוחכמים ומעודנים.

מה יש בכל הפקת סרטי תדמית?

  • סרט תדמית לעסק מתחיל בתסריט מדויק שנבנה על פי הבריף של המוצר או השירות שלכם, או אתם בעצמכם, ומביא את המסרים המדויקים שלכם בצורת סיפור מעניין שהקהל יאהב לשמוע או לראות ואף לשתף.
  • הפקה כזאת כבר אינה יכולה להיות חובבנית כמו פעם משום שהמכשירים שמנגנים סרטים כאלה מחפשים איכות טובה, אחרת האיכות התמונה והקול הירודה פוגעת בתדמית שלכם ולא משדרגת אותה. בגלל זה רק טכנולוגיה מתאימה שיש לחברות הפקה וסטודיו טובה לשם ההפקה הזאת.
  • היצירתיות של אנשי ההפקה יכולה להשתרע מאנימציה ועד מולטימדיה, בהתאם למיתוג הנכון שלכם ומה שאתם מבקשים ומחפשים לעצמכם. אם אתם יודעים לשחרר אותם לעשות את העבודה שלהם התוצאות יפתיעו אתכם לטובה.
  • עריכה של סרטון תדמית מחייבת את הציוד המתאים כדי שיכלול את כל הקטעים הטובים באמת וכדי שיוכל להיות משודר ברזולוציה מתאימה וצופים לא יפסיקו לצפות בו מיד.

בחירת חברת הפקה לשירותכם

חברת הפקה שהיא גם סטודיו למיתוג ולשיווק היא הבחירה הנכונה ביותר לכם, ולכן סטודיו קרטונאיט מציעים לכם אנשי מקצוע מעולים. הם אלה שמכירים את תחום השיווק והמיתוג ומשתמשים בידע הטכנולוגי שלהם כדי להפיץ את הבשורה שלכם בערוצים הכי אפקטיביים. הפקת סרטי תדמית היא תחום שרק מקצוענים יכולים להפיק ממנו את כל היתרונות שמקדמים אתכם בעולם העסקים. נסו ותראו את ההבדל בין סרט לבין תוכן כתוב בלבד.

הפקת סרטי תדמית 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *