אפטריסט

סרטי תדמית יצירתיים לעסקים נעזרים לפעמים ביצירתיות של אנשי ההפקה כדי להוסיף אלמנטים שונים לסרטים כדי להפוך אותם למעניינים יותר. זה מה שעושה אפטריסט שמטפל בסרטון התדמית שלכם כדי שיביא את המסר שלכם בצורה יותר אפקטיבית לקהל שלכם. אתם יכולים ליהנות מסרטים כאלה שמופקים בצורה מלוטשת על סמך בריפים ותחקירים מדויקים של העסק שלכם ושל המסרים שלכם, ולהגיש ללקוחות שלכם את המוצר הטוב ביותר לשיווק במדיה החברתית ובכל אפיק דיגיטלי אחר. הסרטים שאתם מבקשים להפיק למען החברה שלכם יכולים להיות מיוצרים מאפס כאשר מדובר באנימציה, למשל, או להיות מצולמים בעזרת שחקנים שישחקו על בסיס התסריט שיכתבו להם מיטב מומחי המיתוג והשיווק שחקרו את העסק שלכם.

מה עושה אפטריסט עם הסרט שלכם?

האפטריסט פשוט מוסיף את הטאץ' שלו לעבודה הטכנית. הוא משתמש בתוכנה שנקראת אפטר אפקטס, ומדובר בתכונה שמוסיפה אפקטים שונים, כשמה כן היא. זה מתבטא גם באלמנטים ויזואליים וגם בסאונד. זה יכול להיות כל מיני שינויים בתמונות שאותן צילמו במקור לסרט או יצירת אפקטים שונים יש מאין כדי להדביק על ציר הזמן – טיימליין – שהוא הרצף של הצילומים. אפטר אפקטס הוא מעין פוטושופ של וידאו, כך שמבחינתכם אתם יכולים להיות יצירתיים ולחשוב על כל דבר שעולה בדמיון שלכם. האפקטים האלה אינם מתווספים סתם כך. הם אמורים לשפר את הסרט שלכם, להוסיף הומור, לחדד מסרים, להדגיש מה שנחוץ להדגיש, להשתמש בצילומי הגלם כדי למתוח או לכווץ או להוסיף כל מה שנחוץ להם, כולל כתוביות שונות.

סטודיו קרטונאיט לשירותכם

חברה למיתוג ושיווק שהיא גם סטודיו יצירתי שכזה היא סטודיו קרטונאיט, סטודיו שכולל אנשי צוות יצירתיים ומנוסים ביצירת סרטי תדמית לעסקים בכל הצורות ובכל האפשרויות, מאנימציה ועד סרטים מתוסרטים ומצולמים בלוקיישנים שונים. בצוות תוכלו למצוא גם אפטריסט שישמח לטייב ולשפר את הסרט בעזרת אפקטים מקוריים ונפלאים שיחדדו את המסר עוד יותר וימתגו אתכם בדיוק לפי הצרכים שלכם. סרטי תדמית משמשים אתכם גם לצורך שיווק ופרסום עצמי וגם לצורת בידולכם מהמתחרים, ולכן גם יכולים לסייע לכם לשווק את עצמכם בעולם כולו.

אפטריסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *