אנימטור

אנימטור הוא אמן הנפשה, אנימציה, והוא מבוקש מאוד בשנים אלה שבהן יש פריחה נהדרת ואמנות זו. אנשים מחפשים אנימציה לעתים יותר מאשר סרטים מצולמים על ידי שחקנים, משום שהצורה המרהיבה שבה מוגשת להם האינפורמציה יכולה להיות אף יותר יצירתית מאשר מה שרואים בעזרת שחקנים בשר ודם. אפשר לעשות באנימציה כל דבר, ובעידן הממוחשב ובעזרת מחשב macbook pro פשוט אין גבולות, כולל שילוב מולטימדיה ויכולת של הצופים להתערב ולהוסיף פיצ'רים ומאפיינים משלהם לסרטון. אין סוף לאפשרויות וזה אומר שהאנימציה הפכה גם לשדה נרחב של אפשרויות גם לבעלי עסקים שמחפשים את הדרך המקורית והיצירתית ביותר להציג את העסק שלהם. כך, תוכלו לשלב אפילו שחקנים אמיתיים עם האנימציה הנהדרת, ולעשות זאת על בסיס התסריט שממתג אתכם בדרך נכונה.

מה יוצא לכם מסרטון תדמית שיוצר אנימטור?

  • זה יותר זול לפעמים מלצאת לצלם בלוקיישן יקר עם צוות שלם ומשכורות לאנשים שמצלמים את התסריט שלכם.
  • המחשב מאפשר לכל אנימטור ליצור אין ספור תסריטים ודמויות בכל מיני צורות וגדלים כך שאין גבול לדמיון שיוצר את סרטון המיתוג שלכם, ותוכלו לשלב בו גם הומור וגם את הסיפור האישי שלכם.
  • אנימציה היא דרך טובה לפשט מסרים ולמסור נתונים על ידי אינפוגרפיקה מונפשת. כך יותר קל לאנשים להבין נתונים חשובים שתרצו להעביר להם.
  • סרטוני אנימציה אהובים על אנשים והם נוטים יותר להעריך את היצירתיות ולשתף את הסרטונים האלה.
  • מבחינה שיווקית, הם יותר ניטרליים מאשר שחקנים בשר ודם שעלולים לעורר אנטגוניזם בגלל כל מיני מאפייני דיבור או מראה, ולכן נחשבים לבטוחים יותר שיווקית.

למה לבחור בקרטונייט למיתוג והפקת הסרטים שלכם?

סטודיו קרטונאיט היא סטודיו למיתוג ולהקפות סרטוני תדמית שבו יש אנשי מקצוע מיומנים בכל תחומי עשיית הסרטים והפקתם, מתסריט ועד עריכה. אנימטור הסטודיו מנוסה ובעל ידע מקצועי שמפיק בכל פעם סרטון יצירתי מבריק ללקוחות החברה, כדי לשווק אותם בצורה המיטבית ביותר. האנימציה היא אחד האמצעים היעילים ביותר לשיווק ולמיתוג, משום שאין אדם כמעט שלא אוהב אנימציה ויכול להפיק ממנה גם הנאה וגם ליהנות מהמסר.

אנימטור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *